Kes me oleme ja mida teeme?

Mesipere logo_100Oleme loonud oma ettevõtte MESIPERE OÜ eesmärgiga pakkuda ettevõttetele kvaliteetset,usaldusäärset ja korrektset raamatupidamisteenust.

Meie missiooniks on olla ettevõtte parim partner raamatupidamise ja maksunõustamise alal,me soovime,et Te jõuaksid alati oma püstitatud eesmärgini ning meie püüame sel teel igati toeks olla.

Asutades oma firmat on nii palju avastada – võõras on ettevõtlusmaailm, raamatupidamine, seadusandlus ja palju muudki, mis esialgu pigem hirmutab kui inspireerib.

Arvad, et Sinu ettevõte on eriline, kuid kuidas lüüa läbi tihedas konkurentsisõelas ja kuidas ellujääda maksusüsteemis?

Pakume teenust, mis hõlmab ettevõtte igapäevast raamatupidamise korraldamist alates algdokumentide kontrollist kuni majandusaasta aruande koostamiseni.

Sinna vahele jääb veel suur hulk igapäevase äritegevuse käigus tekkivaid olukordi/ probleeme, mis kõik leiavad lahenduse ettevõtte esindaja ja raamatupidamisteenuse osutaja tihedas koostöös.

Valikus on kolm paketti:

  • Traditsiooniline raamatupidamisteenus – see on kõige tavalisem ja levinum teenuse vorm, kus klient toob kuu alguses eelneva kuu dokumendid, mille alusel koostatakse raamatupidamisaruanded eelneva kuu lõpu seisuga;
  • Online raamatupidamisteenus – teenust teostatakse ajakohaselt. See variant eeldab kliendilt raamatupidamise dokumentide edastamist raamatupidajale jooksvalt. Teenuse tulemuseks on ajakohane informatsioon ettevõtte finantsseisust;
  • Kliendi juures kohapeal – sobib ettevõttele, mis on keskmisest ehk pisut suurem, kuid siiski ei ole raamatupidajale täiskohaga tööd pakkuda. Kui sageli on vaja teenusepakkujal Teie ettevõttes kohal käia lepitakse kokku juba personaalselt.

Teenust pakume üle Eesti.

Meeldivat koostööd soovides!

Teie Mesipere OÜ