HOOLETUSSE JÄETUD RAAMATUPIDAMISE TAASTAMINE

Sageli juhtub nii, et oma väikest äri (tihtipeale perefirmat) organiseerides sukelduvad algajad ettevõtjad pea ees selle jooksvatesse küsimustesse, hoides valvsa pilgu all üksnes raha laekumisi ja väljamakseid puudutava informatsiooni ning jälgides peamiselt raha jooksvat jääki.

Mingil hetkel avastatakse meelehärmiga, et aastaaruande koostamiseks sellest ilmselgelt ei piisa.

Oleme valmis pakkuma raamatupidamise korrastamisel oma abi.

Maksukonsultatsioonid

Meie lepinguliste klientide jaoks kuuluvad maksukonsultatsioonid teenuste paketti.

Maksuküsimuste hulka kuuluvad ühe või teise tehingu või sündmuse maksustamise peensused, firma maksukoormuse vähendamise või optimeerimise võimalused jms.

Raamatupidamisteenused väikestele ja keskmise suurusega firmadele

Praegustes majanduslanguse ja karmi turukonkurentsi tingimustes on väiksemate firmade puhul muutunud igakuiste väljaminekute üsna oluliseks artikliks raamatupidaja töötasu ja kontoripinna rendimaksed.

Kui ettevõtte tegevusvaldkond ei eelda klientide vastuvõtmist kontoris, võib selle juht langetada otsuse kasutada nn kodukontorit, jäädes samas oma klientide suhtes mobiilseks ja operatiivseks.

Veidi keerulisem on raamatupidajast loobumine (aga see tähendaks ühtlasi loobumist vajadusest muretseda talle töötamiskoht, osta vajalik raamatupidamisprogramm jms).

Sellegipoolest võib lepingu sõlmimine raamatupidamisteenuseid osutava firmaga lahendada ka selle küsimuse.

Raamatupidamisteenuste kohta ammendava hinnapakkumise saamiseks saatke meile päring aadressile info@mesipere.ee või info alloleva vormi kaudu:

Päring või konsultatsiooni soov
Soovi korral kirjutage siia lisainformatsiooni
reCAPTCHA is required.